Wariant 1 (sterowanie ręczne)

Wariant ten posiada stałą rynnę górną i regulowaną rynnę środkową. Zamiast stałej rynny dolej posiada zaczepy sznurka.


Wariant 2 (sterowanie ręczne)

Wariant ten posiada dwie rynny stałe (górna i dolna) oraz regulowaną rynnę środkową.


Wariant 3 (sterowanie ręczne)

Wariant ten posiada dwie rynny stałe (górna i dolna) oraz regulowaną rynnę środkową. Jako że jest to system dachowy żaluzja jest standardowo wyposażona w żyłki napinające.


Wariant 4 (sterowanie ręczne)

Wariant ten posiada dwie regulowane rynny środkowe, natomiast zamiast rynien stałych, dolnej i górnej posiada zaczepy sznurka. Wariant ten pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna


Wariant 5 (sterowanie ręczne)

Wariant ten posiada dwie rynny stałe oraz dwie regulowane rynny środkowe. Pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.


Wariant 6 (sterowanie ręczne)

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. W wariancie tym jedna tkanina znajduje się na górze, a druga na dole żaluzji.


Wariant 7 (sterowanie ręczne)

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. W wariancie tym obie tkaniny znajdują się w górnej lub dolnej części żaluzji.


Wariant 8 (sterowanie ręczne)

Wersja dzień-noc to dwie tkaniny w jednej żaluzji. W ciągu dnia możemy zasłaniać tkaniną transparentną, natomiast na noc tkaniną typu black-out. Wariant bardzo podobny do wariantu 7, z tym że zamiast stałej rynny dolnej posiada zaczepy sznurka.


Wariant 9 (sterowanie ręczne)

Plisy o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach poddaszowych, bądź w zadaszeniach ogrodów zimowych.


Wariant 10 (sterowanie ręczne)

Plisy o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach poddaszowych, bądź w zadaszeniach ogrodów zimowych.


Wariant 11 (sterowanie ręczne)

Plisy o kształcie trójkąta lub trapezu znajdują najczęściej zastosowanie w pomieszczeniach poddaszowych, bądź w zadaszeniach ogrodów zimowych.


Wariant 12 (sterowanie ręczne)

Żaluzja w kształcie półokręgu, rozwiązanie bardzo często stosowane w nowoczesnej architekturze. Jeśli podstawa jest średnicą wariant może być ruchomy. W innym przypadku można wykonać jako wariant stały.


Wariant 13 (sterowanie sznurkowe)

Połączenie prostokąta z trójkątem, rozwiązanie bardzo często stosowane w nowoczesnej architekturze.


Wariant 14 (sterowanie sznurkowe)

Wersja wolnowisząca, sterowanie odbywa się za pomocą sznurka.


Wariant 15 (sterowanie sznurkowe)

Wersja wolnowisząca, sterowanie odbywa się za pomocą sznurków - jeden sznurek steruje rynną górną, drugi rynną dolną. Wariant ten jest zawsze wykonywany na prowadzeniu żyłkowym.


Wariant 16 (sterowanie sznurkowe)

Trójkąt sterowany sznurkiem, w przeciwieństwie do sterowania ręcznego rynna górna jest stała, a ruchoma dolna.